@

tel. 501 317 255

ul. Zwoleńska 58F, 04-761 Warszawa

Surowce

Oferujemy wysokiej jakości, naturalne surowce kosmetyczne, w ilościach dostosowanych do potrzeb i możliwości odbiorcy. Dla nas nie ma zamówień za małych czy za dużych.

Podstawowe surowce, dostępne na stałe w naszej ofercie, posiadamy dostępne od ręki, z naszego magazynu w Polsce. Wszystkie pozostałe - dzięki współpracy z wieloma dostawcami z całego świata - jesteśmy w stanie dostarczyć na zamówienie.

Specjalizujemy się w dostarczaniu surowców naturalnych. Dostarczamy oleje, olejki eteryczne, glinki, zioła, ekstrakty roślinne, hydrolaty, substancje aktywne, emulgatory i wiele, wiele innych. Na zamówienie dostarczamy dowolne surowce kosmetyczne.

Szczegóły

Opakowania

Posiadamy w stałej ofercie kilkanaście serii opakowań w różnych wielkościach, co daje łącznie kilkadziesiąt różnych rodzajów. Jest w czym wybierać.

Opakowania z naszej stałej oferty dostępne są od ręki i bez ograniczeń do do wielkości minimalnego zamówienia. Chętnie dostarczymy ci to czego potrzebujesz, niezależnie od tego czy będzie to 10 000 czy może tylko 1 szt.

Dzięki stałej współpracy z producentami opakowań, zarówno z kraju jak i zagranicy, jesteśmy w stanie dostarczyć opakowania każdego rodzaju. Powiedz nam, jakie są twoje wymagania!

Szczegóły

Technologie

Dostarczamy rozwiązania technologiczne do konfekcjonowania, kontroli wagi i pojemności oraz druku i aplikacji etykiet, ale także rozwiązania informatyczne.

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla małych i średnich firm, o ograniczonym budżecie i zapotrzebowaniu na rozwiązania elastyczne.

Posiadamy bogate doświadczenie i sprawny zespół specjalistów informatyków. Jesteśmy w stanie dostarczyć każde rozwiązanie informatyczne, zarówno standardowe, jak i dostosowane do specyficznych potrzeb klienta.

Wykonujemy oprogramowanie na zamówienie, także aplikacje WWW zintegrowane z bazami danych i urządzeniami. Naszą przewagą względem typowych firm informatycznych jest znajomość i zrozumienie potrzeb branży kosmetycznej i chemicznej, o zaostrzonych rygorach kontroli obrotu.

Szczegóły